Kilka słów o mnie.


Mam na imię Marta i jestem Jasnowidzem, Holistyczną Terapeutką Ciała i Duszy, Artystką. Uczę zdrowej pracy ze sobą i własną energią, inspiruję do życia w zgodzie z Naturalnymi Prawami, pokazuję jak efektywnie i efektownie kreować swoją rzeczywistość poprzez świadomość zakotwiczoną w zdrowych wzorcach. Pokazuję jak pracować ze sobą by doświadczyć spełnienia w każdym obszarze życia od sfery wewnętrznej, przez zdrowie fizyczne, relacje aż po finanse i sferę materialną. Specjalizuję się w uzdrawianiu i oczyszczaniu świadomości z poziomu Źródła, programowaniu zdrowych programów funkcjonowania i idących za tym działań prowadzących do Dobrostanu ducha i materii. 


Mój unikalny na obecne czasy dar Jasnowidzenia pozwala mi skutecznie identyfikować nieuświadomione programy i obciążenia w polu energii (emocje, traumy, negatywne przekonania, rodowe tematy oraz zaburzenia na poziomie ciała fizycznego/duchowego) które utrudniają zdrowe funkcjonowanie moim klientom. Niezawodna intuicja i wglądy z poziomu Źródła pozawalają mi dobierać takie narzędzia i procesy, które trafiają w sedno i przynoszą natychmiastowe oraz trwałe efekty. Pracując ze mną zyskujesz dostęp do wiedzy duchowej, która jest uziemiona, autentyczna, praktyczna i wolna od podpięć pod astralne iluzje wiedzy i mocy/duchowość new age/ezoterykę/szamanizm itp. Podczas spotkań ze mną doświadczysz Czystej Energii Źródła o najwyższym dostępnym potencjale wibracyjnym, która skutecznie rozpuszcza wszelkie zniekształcone wzorce w Twoim Polu. Praca ze mną to też nauka pracy ze sobą w zdrowym wzorcu - zamiast uzależniać od swoich wglądów czy wsparcia, uczę jak odnajdywać indywidualne umiejętności możliwe do stosowania i rozwijania we własnym zakresie. Daję wędki zamiast ryb - ustawiam klientów i klientki we własnej naturalnie przyrodzonej mocy i dojrzałości duchowej. 

 DOBROSTAN to główny cel, do którego każdy z nas ma prawo w swoim życiu zmierzać i do tego też prowadzi praca z energią  Źródła oraz zdrowy rozwój, do którego Cię zapraszam. Wiem, że każdy z nas ma w sobie całą potrzebną wiedzę i moc czyli pełny potencjał by stworzyć swoje życie w całkowitym zdrowiu, szczęściu, miłości spełnieniu, obfitości duchowo-materialnej, bez potrzeby odmawiania sobie czegokolwiek, poświęcania się, wieloletnich zmagań czy zgadzania się na bylejakość. Wiem też jak poprowadzić Cię w procesie powrotu do Dobrostanu, Miłości i Spełnienia. Pokażę Ci jak zdrowo obrazować świat by dobrostan naturalnie i lekko przepełnił Twoje życie. Byś w zachwycie mógł/mogła realizować swoje plany, wizje, marzenia i kroczyć autentyczną ścieżką Duszy - Najwyższego Dobra - która bezsprzecznie i Tobie jest dostępna.

   Bardziej prywatnie: mam 31 lat, jestem pasjonatką świadomego życia realizującą swoje wizje i dzikie marzenia. Dbam o równowagę w życiu, kreuję w zgodzie ze swoją kobiecością oraz rytmami natury. Żyję służąc Najwyższemu Dobru. Z odwagą wdrażam w życie innowacyjne pomysły i metody działania wykraczające poza utarte schematy dzięki czemu z lekkością transformuję wszelkie ograniczenia w nowe rozwiązania, udogodnienia i coraz większy dobrostan. Kocham taniec i śpiew intuicyjny oraz wszelkie rodzaje twórczości. Moja ognista natura sprawia, że raz za razem znajduję sobie nowe pasje i dziedziny w których mogę nauczyć się czegoś nowego. Rozwojowa praca z własnym ciałem i duchem poprzez pracę z energią Źródła, ruch, medytację i zdrowe odżywianie to części stałe w życiu codziennym i przynoszą mi mnóstwo przyjemności. Odżywiam się roślinnie i dbam o swoje wibracje na codzień. Kocham podróże, odkrywanie nowych miejsc i kultur oraz zgłębianie swoich własnych korzeni Pra-Słowiańskich. Spędzam dużo czasu na łonie natury niemniej w miastowych klimatach również dobrze się odnajduję. Czerpię z życia mnóstwo radości i inspiracji, uwielbiam te jakości współdzielić z innymi. Aktualnie żywo pracuje we mnie temat zdrowych i świadomych relacji oraz regeneracja społeczności Istot Światła.

Dziękuję Ci za obecność w tych genialnych czasach kreacji nowej historii ludzkości, Twoja obecność tutaj nie jest przypadkowa, zapewniam Cię, że Twoje Istnienie ma wielki sens. Pozwól sobie uwolnić swoją Moc i stanąć w unikalnym powołaniu z którym przyszłaś/przyszedłeś na Planetę.


Nowa Ziemia już istnieje - przyłączysz się do nas?


Marta Barbara Ciupczyk